Aktualności | KOMUNIKATY

„ AUSTRALIA PŁONIE, A NASZE ♥️ NIECH ZAPŁONĄ POMOCĄ”

Nie tylko artyści i dziennikarze adoptują wirtualnie zwierzęta poparzone w australijskich pożarach. W zbiórkę pieniędzy na adopcje zaangażowała się cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie. W trzy dni (14-16 stycznia 2020) zebraliśmy 3600 zł i 15,80 euro.
Dzięki temu zaadoptowaliśmy 24? koale ? – to realna pomoc jaką mogliśmy ofiarować przeżywającym dramat zwierzętom. Po adopcji otrzymaliśmy specjalne certyfikaty potwierdzające naszą pomoc, każdy ze zwierzaków ma swoje imię i na stronie można obejrzeć także jego zdjęcia.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, a w szczególności mamie Marii z kl. VII c i Olgi z kl. VIII c.
Koordynator akcji Halina Ilasz i wolontariusze SK PCK

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content