Aktualności

Bajka „O rybaku i złotej rybce″ w wykonaniu uczniów klasy IVa

Dziś uczniowie klasy 4a na lekcji języka polskiego przedstawiali swoją wersję tekstu Aleksandra Puszkina. Była to historia rybaka? i złotej rybki ?opowiedziana przez dzieci za pomocą rysunków w konwencji japońskiego teatrzyku kamishibai.
Efekty wspaniałe, wrażenia cudowne. Brawo! ???

Młodzieżowa Rada Miasta

8 listopada 2022 r. w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2022/2024. Młodzieżowa Rada Miasta Ostróda została utworzona przez grupę młodych ludzi, którzy zostali wybrani przez swoich rówieśników w demokratycznych...

REPORTERZY SP1

Powrót szkolnych reporterów Hamaki i szachy na dziedzińcu, ciekawe pracownie oraz sprzęty - to tylko niektóre nowości, jakie można podziwiać w naszej szkole. Chcesz wiedzieć więcej??? Jeśli tak, to obejrzyj nasz reportaż. [video width="1280" height="720"...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content