AKTUALNOŚCI | Aktualności

INAUGURACJA ROKU 2020/2021

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września  trochę nietypowo, ale radośnie wkroczyliśmy w kolejny rok szkolny 2020/2021.

rozpoczecie rozpoczecie2

O godz. 9.00, tuż po uroczystej mszy św. w intencji całej społeczności szkolnej w kościele św. Ojca Pio, uczniowie klas I i IV wraz z rodzicami zgromadzili się na dziedzińcu szkoły, by spotkać się z dyrektorem szkoły, p. Agnieszką Jankowską, wychowawcami oraz nauczycielami, którzy przez kolejne 9 miesięcy małymi krokami będą odkrywać przed dziećmi tajniki nauczania i uczenia (się). Uczniowie klas starszych, ze względu na bieżącą sytuację, spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

sztandar flaga powiewa

Cieszymy się z powrotu do szkoły, choć w naturalny sposób żałujemy, że wakacje się skończyły. Przed nami nowe pomysły, zadania, wyzwania, nowe radości (czasem pewnie i smutki), ale także nowe aranżacje niektórych pomieszczeń naszej szkolnej przestrzeni. I to nas cieszy oraz dodaje motywacji do pracy.

uczestnicy społeczność SP1

Wszystkich bardzo serdecznie witamy, a szczególnie nowych uczniów i nauczycieli, którzy rozpoczęli naukę i pracę w SP1. Postaramy się, byście byli bezpieczni, kreatywni i mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. Niech ten rok będzie dla nas wszystkich przede wszystkim zdrowy, a o resztę my już zadbamy!

Szczęśliwego, zdrowego nowego roku szkolnego!powiewająca flaga

 ————————————————————————————————————

 

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content