Aktualności

Konkursy o wodzie

Dnia 14 maja 2019 r. odbyło się rozdanie nagród uczniom, którzy brali udział w konkursie plastycznym pt. ,,Zostań przyjacielem wody” ???oraz w konkursie literackim pt. ,,Szanuj wodę – wierszyk – rymowanka”.
Celem konkursów było uświadomienie dzieciom, że woda to skarb, bez którego nie mogłoby istnieć życie na Ziemi i dlatego należy
o nią dbać i oszczędzać oraz rozwijanie zdolności plastycznych, kreatywności i wyobraźni dzieci.

Do konkursu wpłynęły 94 prace.
Konkurencja była ogromna, tym bardziej gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom??

Młodzieżowa Rada Miasta

8 listopada 2022 r. w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2022/2024. Młodzieżowa Rada Miasta Ostróda została utworzona przez grupę młodych ludzi, którzy zostali wybrani przez swoich rówieśników w demokratycznych...

REPORTERZY SP1

Powrót szkolnych reporterów Hamaki i szachy na dziedzińcu, ciekawe pracownie oraz sprzęty - to tylko niektóre nowości, jakie można podziwiać w naszej szkole. Chcesz wiedzieć więcej??? Jeśli tak, to obejrzyj nasz reportaż. [video width="1280" height="720"...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content