Aktualności

Konkursy o wodzie

Dnia 14 maja 2019 r. odbyło się rozdanie nagród uczniom, którzy brali udział w konkursie plastycznym pt. ,,Zostań przyjacielem wody” ???oraz w konkursie literackim pt. ,,Szanuj wodę – wierszyk – rymowanka”.
Celem konkursów było uświadomienie dzieciom, że woda to skarb, bez którego nie mogłoby istnieć życie na Ziemi i dlatego należy
o nią dbać i oszczędzać oraz rozwijanie zdolności plastycznych, kreatywności i wyobraźni dzieci.

Do konkursu wpłynęły 94 prace.
Konkurencja była ogromna, tym bardziej gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom??

Szkolny konkurs recytatorski 2024

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO 2023/2024 r. KLASY 4 – 8 Eliminacje szkolne W środę 20 marca w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego. Wyłonieni zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę na etapie miejskim. MIEJSCE KLASY 5 KLASY 6 KLASY 7 KLASY...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content