Aktualności

Młodzieżowa Rada Miasta

8 listopada 2022 r. w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2022/2024. Młodzieżowa Rada Miasta Ostróda została utworzona przez grupę młodych ludzi, którzy zostali wybrani przez swoich rówieśników w demokratycznych wyborach, zorganizowanych w szkołach. Ci młodzi ludzie będą pełnili rolę reprezentacji młodzieży w Ostródzie i mają na celu uwrażliwianie władz samorządowych na potrzeby młodych mieszkańców naszego miasta. Podczas tej sesji zaprzysiężono nowo wybranych młodzieżowych radnych. Naszą szkołę reprezentują radna Halina Sudaj i radny Miłosz Guzal z klasy 7a, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Halina Sudaj została wybrana na członka komisji skrutacyjnej. Następnie nasi młodzi radni przeszli do wyboru Prezydium MRM.

Jak uczyć (się) demokracji to od najmłodszych lat!

REPORTERZY SP1

Powrót szkolnych reporterów Hamaki i szachy na dziedzińcu, ciekawe pracownie oraz sprzęty - to tylko niektóre nowości, jakie można podziwiać w naszej szkole. Chcesz wiedzieć więcej??? Jeśli tak, to obejrzyj nasz reportaż. [video width="1280" height="720"...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content