Podsumowanie akcji zbiórki nakrętek dla dzieci w Hospicjum w Olsztynie

Podsumowanie akcji zbiórki nakrętek dla dzieci w Hospicjum w Olsztynie

Fundacja Świat na Tak - logo          pck  Kluby Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu, Szkolne Koła Wolontariatu, Szkolne Koła PCK  zorganizowała zbiórkę nakrętek na rzecz Hospicjum Stacjonarnego w Olsztynie. Nasza szkoła uczestniczyła aktywnie w tej zbiórce. Na początku uczniowie przygotowali plakaty promujące wydarzenie, a potem przy wejściu do szkoły zostały ustawione kartony, doktórych zbierano nakrętki. W całej akcji zaangażowali się zarówno uczniowie, rodzice,  jak i nauczyciele naszej placówki, którzy zawsze są chętni do niesienia pomocy. Zbiórka trwała  miesiąc i przez ten czas udało nam się zebrać 50 kg nakrętek, które zanieśliśmy do Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Za ogromną pomoc w zbieraniu nakrętek szkoła otrzymała podziękowanie w formie dyplomu. Wszystkim dziękujemy za udział w tej akcji.

sp1_nakrętki_przekazanie

sp1_nakrętki_przekazanie 2

nakretki dla hospicjum

plakat akcji nakrętki dla hospicjum