Aktualności

PÓŁZIMOWISKO 2020 „ZIMOWA PRZYGODA”

SZANOWNI RODZICE! DROGIE DZIECI!
Informujemy, że w pierwszym tygodniu ferii zimowych (20.01.2020 – 24.01.2020) odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie półzimowisko pod hasłem „Zimowa przygoda”.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8.00 -13.00,a miejscem spotkań stacjonarnych będzie każdego dnia świetlica szkolna.

W programie przewidziane są: gry i zabawy integracyjne, wyjazd do Multikina i Warmiolandii z warsztatami „Ulica prof. Ryzyka-Fizyka” w Olsztynie, wyjście na kręgle i do Parku Trampolin, warsztaty stolarskie w szkole zorganizowane przez ośrodek „Pszczółka w lesie”. Ponadto, każdego dnia dzieci zjedzą ciepły posiłek.

Opłata za półzimowisko wynosi 200 zł ( dwieście złotych) i należy ją wpłacić po zakwalifikowaniu się na zimowy wypoczynek, na konto szkoły. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy odbędą się w środę 15 stycznia 2020 roku w godz.15.15 – 16.20 i w czwartek 16 stycznia od 7.00 – 8.00 w świetlicy głównej w sali 102.

Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy

Do pobrania
1. Program
2. Karta kwalifikacyjna uczestnika_wypoczynku
3. Regulamin rekrutacji na półzimowisko2020
4. zgody

 

Urodzinki Jedynki

W 2023 roku obchodzimy "Urodzinki Jedynki" - 30 rocznicę powstania naszej szkoły – Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie. 27.09. (środa) będziemy celebrowali Święto Szkoły razem z uczniami podczas niezwykłych zajęć lekcyjnych. Natomiast wszystkich...

Lekcje otwarte

W 2023 roku obchodzimy 30 rocznicę powstania naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie. 27.09. (środa) będziemy celebrowali Święto Szkoły razem z uczniami podczas niezwykłych zajęć lekcyjnych. Natomiast wszystkich zapraszamy w sobotę...

12 SZKOLNYCH ASÓW OSTRÓDY

W tym roku w szkolnym gronie naszych uczniów znalazło się aż 12, którzy swoimi sukcesami i wysoką średnią na świadectwie spełnili kryterium i 23 czerwca 2023 r. odebrali z rąk Burmistrza Miasta Ostróda statuetkę Szkolnego Asa Ostródy. A są to: · Hubert Jankowski z kl....

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

"Ale to już było..." - tą właśnie piosenką w wykonaniu wszystkich nauczycieli z SP1 pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów kl. VIII wraz z wręczeniem nagród, listów gratulacyjnych dla rodziców oraz z...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content