Aktualności

PÓŁZIMOWISKO 2020 „ZIMOWA PRZYGODA”

SZANOWNI RODZICE! DROGIE DZIECI!
Informujemy, że w pierwszym tygodniu ferii zimowych (20.01.2020 – 24.01.2020) odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie półzimowisko pod hasłem „Zimowa przygoda”.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8.00 -13.00,a miejscem spotkań stacjonarnych będzie każdego dnia świetlica szkolna.

W programie przewidziane są: gry i zabawy integracyjne, wyjazd do Multikina i Warmiolandii z warsztatami „Ulica prof. Ryzyka-Fizyka” w Olsztynie, wyjście na kręgle i do Parku Trampolin, warsztaty stolarskie w szkole zorganizowane przez ośrodek „Pszczółka w lesie”. Ponadto, każdego dnia dzieci zjedzą ciepły posiłek.

Opłata za półzimowisko wynosi 200 zł ( dwieście złotych) i należy ją wpłacić po zakwalifikowaniu się na zimowy wypoczynek, na konto szkoły. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy odbędą się w środę 15 stycznia 2020 roku w godz.15.15 – 16.20 i w czwartek 16 stycznia od 7.00 – 8.00 w świetlicy głównej w sali 102.

Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy

Do pobrania
1. Program
2. Karta kwalifikacyjna uczestnika_wypoczynku
3. Regulamin rekrutacji na półzimowisko2020
4. zgody

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2023

W środę 15.03.2023 r. odbył się w naszej szkole coroczny konkurs recytatorski. Poziom prezentowanych recytacji był bardzo wysoaki i młodzi adepci sztuki słowa wykazali się ogromną wrażliwością i kunsztem kasomówczym. WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO Klasy IV...

Mistrz świata w triathlonie w naszej szkole!

Mistrz świata w triathlonie w naszej szkole! 🚴‍♂️✌️🏊🏃‍♂️ W dniach 9-10 lutego w naszej szkole odbyły się inspirujące spotkania z Maciejem Wiśniewskim, absolwentem ostródzkiej Jedynki, zawodowym strażakiem i triathlonistą! Można było złapać bakcyla sportu i przekonać...

NABÓR DO KLAS PIERWSZYCH 2023/2024

Szanowni Rodzice, cieszę się, że rozważacie powierzenie rozwoju  swojego dziecka naszej szkole. To dla nas zaszczyt, ale i zobowiązanie. Razem z nauczycielami i pracownikami dbamy, by stworzyć najlepsze warunki do nauki, wychowania i opieki dla naszych uczniów. Szkoła...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content