Aktualności | PROJEKTY / ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Projekt „Z Kopernikiem przez świat”

W 2023 r. przypada 550. rocznica urodzin i 480. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika. Dla uczczenia tego wybitnego Polaka Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” przygotowała projekt pod nazwą Z Kopernikiem przez świat. Patronat honorowy nad projektem objęła Pierwsza Dama – Agata Kornhauser-Duda. Celem projektu jest przybliżenie postaci uczonego oraz popularyzacja jego dokonań. Prezentację projektu przygotowano w czasie spotkania 30 nauczycieli polonijnych i nauczycieli szkół polskich w Domu Polonii w Ostródzie, wśród których byli nauczyciele z naszej szkoły – p. Kamila Narewska-Prella, p. Małgorzata Licznerska i p. Krzysztof Olszko. Następnie przygotowane projekty przedstawiono w Belwederze przed Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, ministrem Andrzejem Derą. Z niecierpliwością czekamy na inaugurację projektu, która będzie miała miejsce w lutym przyszłego roku. Zapowiada się niezwykle atrakcyjne przedsięwzięcie!!!

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2023

W środę 15.03.2023 r. odbył się w naszej szkole coroczny konkurs recytatorski. Poziom prezentowanych recytacji był bardzo wysoaki i młodzi adepci sztuki słowa wykazali się ogromną wrażliwością i kunsztem kasomówczym. WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO Klasy IV...

Mistrz świata w triathlonie w naszej szkole!

Mistrz świata w triathlonie w naszej szkole! 🚴‍♂️✌️🏊🏃‍♂️ W dniach 9-10 lutego w naszej szkole odbyły się inspirujące spotkania z Maciejem Wiśniewskim, absolwentem ostródzkiej Jedynki, zawodowym strażakiem i triathlonistą! Można było złapać bakcyla sportu i przekonać...

NABÓR DO KLAS PIERWSZYCH 2023/2024

Szanowni Rodzice, cieszę się, że rozważacie powierzenie rozwoju  swojego dziecka naszej szkole. To dla nas zaszczyt, ale i zobowiązanie. Razem z nauczycielami i pracownikami dbamy, by stworzyć najlepsze warunki do nauki, wychowania i opieki dla naszych uczniów. Szkoła...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content