Aktualności | PROJEKTY / ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Projekt „Z Kopernikiem przez świat”

W 2023 r. przypada 550. rocznica urodzin i 480. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika. Dla uczczenia tego wybitnego Polaka Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” przygotowała projekt pod nazwą Z Kopernikiem przez świat. Patronat honorowy nad projektem objęła Pierwsza Dama – Agata Kornhauser-Duda. Celem projektu jest przybliżenie postaci uczonego oraz popularyzacja jego dokonań. Prezentację projektu przygotowano w czasie spotkania 30 nauczycieli polonijnych i nauczycieli szkół polskich w Domu Polonii w Ostródzie, wśród których byli nauczyciele z naszej szkoły – p. Kamila Narewska-Prella, p. Małgorzata Licznerska i p. Krzysztof Olszko. Następnie przygotowane projekty przedstawiono w Belwederze przed Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, ministrem Andrzejem Derą. Z niecierpliwością czekamy na inaugurację projektu, która będzie miała miejsce w lutym przyszłego roku. Zapowiada się niezwykle atrakcyjne przedsięwzięcie!!!

Urodzinki Jedynki

Urodzinki Jedynki 30 września 2023 r. w godz. 10:00-14:00 celebrowaliśmy Jubileusz 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie Szczegółowy harmonogram: 10:00-13:20 – przywitanie - rejestracja na recepcji w holu szkoły  (zarejestruj się, odbierz...

Lekcje otwarte

W 2023 roku obchodzimy 30 rocznicę powstania naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie. 27.09. celebrowaliśmy Święto Szkoły razem z uczniami podczas niezwykłych zajęć lekcyjnych. Natomiast wszystkich zaprosiliśmy w sobotę 30.09.2023 roku...

12 SZKOLNYCH ASÓW OSTRÓDY

W tym roku w szkolnym gronie naszych uczniów znalazło się aż 12, którzy swoimi sukcesami i wysoką średnią na świadectwie spełnili kryterium i 23 czerwca 2023 r. odebrali z rąk Burmistrza Miasta Ostróda statuetkę Szkolnego Asa Ostródy. A są to: · Hubert Jankowski z kl....

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content