Aktualności | AKTUALNOŚCI

Warsztaty Pracowni Aktywnego Korzystania z Nowych Technologii

Edukatorzy Pracowni Aktywnego Korzystania z Nowych Technologii przeprowadzili w naszej szkole 17.01.2023 warsztaty dla uczniów klasy ósmej.

Nasza młodzież projektowała i drukowała w 3D model stacji kosmicznej:

programowała płytki Arduino:

oraz projektowała zbiornik retencyjny w technologii 3D:

Udział w warsztatach był dla naszych uczniów okazją do wycieczki na koniec świata i jeszcze dalej, podczas której zaprogramowane roboty określały nastrój uczestników projektujących zbiornik retencyjny gotowy zasilić obszar w wodę w przypadku pustynnienia.:)

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2023

W środę 15.03.2023 r. odbył się w naszej szkole coroczny konkurs recytatorski. Poziom prezentowanych recytacji był bardzo wysoaki i młodzi adepci sztuki słowa wykazali się ogromną wrażliwością i kunsztem kasomówczym. WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO Klasy IV...

Mistrz świata w triathlonie w naszej szkole!

Mistrz świata w triathlonie w naszej szkole! 🚴‍♂️✌️🏊🏃‍♂️ W dniach 9-10 lutego w naszej szkole odbyły się inspirujące spotkania z Maciejem Wiśniewskim, absolwentem ostródzkiej Jedynki, zawodowym strażakiem i triathlonistą! Można było złapać bakcyla sportu i przekonać...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content