Aktualności | AKTUALNOŚCI

Warsztaty Pracowni Aktywnego Korzystania z Nowych Technologii

Edukatorzy Pracowni Aktywnego Korzystania z Nowych Technologii przeprowadzili w naszej szkole 17.01.2023 warsztaty dla uczniów klasy ósmej.

Nasza młodzież projektowała i drukowała w 3D model stacji kosmicznej:

programowała płytki Arduino:

oraz projektowała zbiornik retencyjny w technologii 3D:

Udział w warsztatach był dla naszych uczniów okazją do wycieczki na koniec świata i jeszcze dalej, podczas której zaprogramowane roboty określały nastrój uczestników projektujących zbiornik retencyjny gotowy zasilić obszar w wodę w przypadku pustynnienia.:)

Młodzieżowa Rada Miasta

20 grudnia 2022 r. odbyła się II Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Ostróda. Podczas spotkania podjęto uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej, Zespołów Problemowych oraz Animatora MRM Ostróda. 8 listopada 2022 r. w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie...

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content