Aktualności | AKTUALNOŚCI

Warsztaty Pracowni Aktywnego Korzystania z Nowych Technologii

Edukatorzy Pracowni Aktywnego Korzystania z Nowych Technologii przeprowadzili w naszej szkole 17.01.2023 warsztaty dla uczniów klasy ósmej.

Nasza młodzież projektowała i drukowała w 3D model stacji kosmicznej:

programowała płytki Arduino:

oraz projektowała zbiornik retencyjny w technologii 3D:

Udział w warsztatach był dla naszych uczniów okazją do wycieczki na koniec świata i jeszcze dalej, podczas której zaprogramowane roboty określały nastrój uczestników projektujących zbiornik retencyjny gotowy zasilić obszar w wodę w przypadku pustynnienia.:)

Urodzinki Jedynki

Urodzinki Jedynki 30 września 2023 r. w godz. 10:00-14:00 celebrowaliśmy Jubileusz 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie Szczegółowy harmonogram: 10:00-13:20 – przywitanie - rejestracja na recepcji w holu szkoły  (zarejestruj się, odbierz...

Lekcje otwarte

W 2023 roku obchodzimy 30 rocznicę powstania naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie. 27.09. celebrowaliśmy Święto Szkoły razem z uczniami podczas niezwykłych zajęć lekcyjnych. Natomiast wszystkich zaprosiliśmy w sobotę 30.09.2023 roku...

12 SZKOLNYCH ASÓW OSTRÓDY

W tym roku w szkolnym gronie naszych uczniów znalazło się aż 12, którzy swoimi sukcesami i wysoką średnią na świadectwie spełnili kryterium i 23 czerwca 2023 r. odebrali z rąk Burmistrza Miasta Ostróda statuetkę Szkolnego Asa Ostródy. A są to: · Hubert Jankowski z kl....

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content