Strona główna
Dnia 13 grudnia 1981 roku został wprowadzony stan wojenny w Polsce. Konsekwencją tej decyzji było internowanie i aresztowanie działaczy „Solidarności” – niezależnego związku zawodowego, który zarejestrowany został w 1980 roku.
W celu upamiętnienia tych wydarzeń delegacja NSZZ „Solidarność”  Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostródzie złożyła kwiaty w holu naszej placówki w miejscu naszych patriotycznych spotkań ze społecznością szkolną.
[ngg src=”galleries” ids=”4″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
 

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w okresie pandemii COVID – 19 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa bardzo prosimy wszystkie sprawy załatwiać mailowo, kontaktując się z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie za pośrednictwem adresu mailowego: sekretariat@sp1.ostroda.pl
Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Dyrektor Szkoły, Agnieszka Jankowska

 

uczniów

różnych aktywności

nauczycieli

Sal dydaktycznych

Kontakt

Adres: ul. Pieniężnego 30a, 14-100 Ostróda

Tel. / fax: +48 89 646 58 91

E-mail: sekretariat@sp1.ostroda.pl

Godziny pracy: 8 – 15

 

Skip to content